Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Odpad

Práve riešime
Prijatý: 26.08.2021
Autor: Anonym

Podnet:

Dobrý deň, dnes ráno zbierali bioodpad, no akosi zabúdajú na Štehin a kontajner pred Urbariátom nie je už dlhšiu dobu vysypaný a je preplnený. Možno zabudli že aj na našej ulici sa tento kontajner nachádza. Dúfam, že z dôvodu jeho preplnenia nebude problém s jeho vysypaním a pri manipulácií nedôjde znova k jeho poškodeniu. Prosím o nápravu a za skoré vybavenie mojej požiadavky vopred ďakujem